Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin

  • 180 μ²

Η βίλα Riad Elirosa - Exclusive & New - Breakfast Μαρακές απέχει σχεδόν 25 λεπτά με τα πόδια από τη Μεντρέσα Ali Ben Youssef και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Οι επισκέπτες του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα. La Villa Des Orangers προσφέρει πιάτα ευρωπαϊκής κουζίνας και απέχει σχεδόν 5 λεπτά με τα πόδια από αυτή τη βίλα.

Η παραθεριστική κατοικία βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία, μόνο 1 χλμ. από την Τζεμάα ελ Φνα, ενώ φυσικά αξιοθέατα, όπως ο Κήπος Μαζορέλ είναι σε απόσταση 2 χλμ. Η Μεντίνα του Μαρακές απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το κατάλυμα, ενώ οι Τάφοι των Σααντί βρίσκονται σε απόσταση μόλις 8 λεπτών με τα πόδια. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο Μαρακές Μενάρα είναι 5 χλμ. μακριά από τη βίλα Riad Elirosa - Exclusive & New - Breakfast, ενώ ο σιδηροδρομικός σταθμός Σιδηροδρομικός ς είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin Μαρακές
Private Riad With Breakfast - Jacuzzi Vue Koutoubia 5 Min Walk To Jamaa El Fna
Τιμή μόνο για κινητά

Private Riad With Breakfast - Jacuzzi Vue Koutoubia 5 Min Walk To Jamaa El Fna

8.4
Πολύ καλό 35 σχόλια
101 μ από το κατάλυμα
USD 285 USD 257
ανά νύχτα
Minka Marishan Exclusif Riad In Royal Destrict
Τιμή μόνο για κινητά

Minka Marishan Exclusif Riad In Royal Destrict

103 μ από το κατάλυμα
Honey Mimoona, Ideal For Couples, Privacy , Breakfast
Τιμή μόνο για κινητά

Honey Mimoona, Ideal For Couples, Privacy , Breakfast

153 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μαρακές Μενάρα Αεροδρόμιο
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Υπηρεσία θυρωρού
    • Ενοικίαση αυτοκινήτου

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Αναψυχή

    • Πισίνα στην ταράτσα
    • Ομπρέλες θαλάσσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Έπιπλα κήπου
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Υπάρχουν κάποια αξιοθέατα κοντά σε η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin;
      Μπορείτε να επισκεφτείτε Bab Agnaou που βρίσκεται κοντά σε η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin.
    • ❓
      Ποιο είναι το πιο κοντινό σε η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin αεροδρόμιο;
      Η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin είναι 5 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Μαρακές Μενάρα.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά σε η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin;
      Τα εστιατόρια κοντά σε η βίλα Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin περιλαμβάνουν La Villa Des Orangers και Le Marocain.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μαρακές Μενάρα Αεροδρόμιο
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Σιδηροδρομικός Σταθμός
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Riad Elirosa - Exclusif & Neuf- Petit Dejeuner - Bassin Μαρακές

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο